تیم‌یار از ارتقای امکانات تمامی کسب‌وکارهای کاربر نسخه استاندارد نرم‌افزار ERP این مجموعه خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی تیم‎‌یار، در راستای حمایت از کارآفرینان و فعالان اقتصادی کشور، دو نسخه استاندارد (بازرگانی و خدماتی) و ادونس (تولیدی و صنعتی) نرم‌افزار ERP این شرکت به زودی در قالب یک محصول با هم تلفیق خواهند شد.

تلفیق نسخه‌های نرم‌افزار ERP تیم‌یار

مطابق مصوبه هیئت مدیران تیم‌یار کلیه کاربران نسخه استاندارد نرم‌افزار ERP این مجموعه ازاین‌پس به ماژول‌های «مدیریت کارخانه (MRPII)»، «مدیریت تولید (MRP)»، و «بها، مدیریت و محاسبه بهای تمام شده تولیدی و صنعتی» که پیش از این تنها در نسخه ادونس این نرم‌افزار ارایه می‌شد، برخوردار خواهند بود.

بدین‌صورت این مجموعه نرم‌افزار ERP خود را با امکاناتی ثابت و کامل در دو نسخه اختصاصی و ابری به کسب‌وکارهای کشور ارایه خواهد کرد.

افزایش امکانات، کاهش قیمت

در راستای حمایت از کسب‌وکارها و فعالان اقتصادی کشور در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها، ارتقای امکانات کاربران قدیمی و جدید نرم‌افزار ERP تیم‌یار نه‌تنها مشمول افزایش هزینه نمی‌شود، بلکه لایسنس و قیمت کاربران اضافه نرم‌افزار ERP اختصاصی این شرکت دانش‌بنیان با کاهش ۵۰ درصدی با قیمت ۱۲ میلیون تومان به صاحبان کسب‌وکارهای کشور ارایه خواهد شد. همچنین مبلغ نسخه ابری این نرم‌افزار نیز از دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به یک میلیون و ۲۰۰ هزارتومان کاهش پیدا کرد.

مدیران و کارآفرینان کشور می‌توانند به مناسبت آغاز به کار فروشگاه آنلاین محصولات و خدمات تیم‌یار، تا پایان هفته جاری، کلیه‌ی محصولات تیم‌‌یار را با قیمت جدید و تخفیف ۱۰درصدی خرید آنلاین، تهیه کنند.