ارائه‌دهندگان محصولات نرم‌افزاری مختلف در بازارهای متعدد کسب‌و کار باید توجه بیشتری به مسائل مربوط به کیفیت داشته باشند چرا که این صاحبان کسب‌و‌کارها هستند که با مشتریان مختلف و بازارهای متعدد در ارتباط هستند و این بازار و مشتری قطعا به دنبال‌یافتن محصولات با کیفیت و استانداردهای مورد نیاز آن هستند. در دنیایی که علم و نرم‌افزارهای الکترونیکی و تحت‌وب در حال پیشرفت‌ ثانیه‌ای هستند و هر لحظه یک علم جدید در حال ایجاد و ظهور است؛ صاحبان کسب‌و‌کارهای کوچک تا بزرگ باید نیازها و علایق مشتری خود را بشناسند و بر اساس آن محصولات خود را ارائه دهند. 

بر اساس ISO 9001؛ کیفیت محصولات نرم‌افزاری، توانایی آن‌ها برای مطابقت با الزامات است؛ بدین‌شکل که می‌بایست آن محصول بر اساس خواست و شکل کار مشتری تعبیه و برنامه‌نویسی شود. قابل‌اعتمادبودن، راندمان عملکردی مناسب، بهره‌وری بالا، امنیت، کارایی، قابلیت نگهداری و شناسایی خطاهای مهم برنامه‌نویسی، از مهم‌ترین شرایط کسب کیفیت برای یک محصول نرم‌افزاری است.

 

 

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که می‌تواند در جریان رعایت و کنترل کیفیت بیان شود، مبحث تضمین کیفیت است؛ در این میان تضمین کیفیت راهی برای جلوگیری از بروز خطاهای احتمالی و تصحیح موارد موجود در جریان تولید تا مصرف یک محصول است؛ زمانی که محصولی با تضمین کیفیت، تحویل مشتری می‌شود اعتمادی را ایجاد خواهد کرد که قطعا استانداردهای مورد نیاز یک محصول با کیفیت در آن رعایت شده است.

مناسب‌بودن برای هدف تعیین‌شده و برطرف‌شدن اشتباهات در مرحله اول دو اصلی است که در تضمین کیفیت باید رعایت شود؛ تضمین کیفیت شامل تنظیم کیفیت مواد خام، محصولات و اجزا، خدمات مرتبط با تولید و مدیریت و همچنین تولید و بازرسی فرایندها است. کنترل کیفیت؛ کارا‌بودن محصول در تست نخست است، در حالی‌که وظیفه تضمین کیفیت کارایی در تمام مراحل است، که این خود اهمیت و جایگاه مقوله تضمین را می‌رساند. در این میان رعایت کیفیت و تضمین کیفیت در زمینه کسب‌و‌کارهای مختلف از کوچک تا بزرگ و مدیریت جامع یکپارچه کسب‌وکار بسیار حیاتی هستند.

یک نرم افزار یکپارچه کسب‌و‌کار زمانی که در فضای وب و ابری ارائه می‌شود مبحث حفظ کیفیت و تضمین آن از درجه اهمیت بالاتری قرار خواهد گرفت و شما به عنوان یک مدیر کسب‌و‌کار می‌بایست در انتخاب یک سیستم جامع برای مدیریت امورات کاری خود دقت و زمان بیشتری صرف کنید و آگاهانه سیستم مورد‌نظر را انتخاب و استفاده کنید. سیستم مدیریت جامع یکپارچه کسب و کار (ERP) و تحت‌وب تیم‌یار؛ یکی از مهم‌ترین و با کیفیت‌ترین نرم‌افزارهای مدیریتی در این زمینه است که می‌توانید با اطمینان خاطر در مجموعه کاری خود از آن بهره بگیرید.

نرم‌افزار جامع یکپارچه تحت‌وب تیم‌یار با رعایت استاندارها و کسب مجوزات حوزه‌های امنیتی و فناوری می‌تواند این اطمینان را در شما به عنوان یک مدیر ایجاد کند تا مجموعه‌ای از محرمانه‌های کسب‌و‌کار خود را در فضایی ایمن، قابل‌اعتماد و اطمینان و سفارشی‌سازی‌شده بر اساس درخواست‌ها و نحوه کار تخصصی خود بسپارید.

تیم‌یار اولین نرم افزارERP و وب‌سرور مدیریت یکپارچه کسب‌و‌کار ۱۰۰% ایرانی است که با زبان برنامه‌نویسی ++C/C توسط متخصصان متعهد داخلی طراحی، تولید و در حال توسعه است؛ این نرم‌افزار به عنوان یک محصول دانش‌بنیان و نوآور با معماری بومی از جدیدترین فناوری‌های روز IT بهره گرفته‌ است. ماموریت اصلی تیم‌یار، یکپارچه‌سازی فعالیت کسب‌و‌کارهاست، در اهداف توسعه‌ای تیم‌یار کلیه نیازهای کسب‌و‌کارهای کوچک تا بسیار بزرگ امکان پیاده‌سازی و توسعه دارد.

تیم‌یار تک محصوله در دو حالت نرم‌افزار اختصاصی و نرم‌افزار ابری، در پنج بسته‌ی تیم‌یار استاندارد و تیم‌یار ادونس، تیمچه استور، تیمچه تله ورک و تیمچه صرافی دیجیتال ارائه می‌شود. لازم به ذکر است؛ تیم یار با رعایت استانداردهای موردنیاز و برخورداری از درجه کیفیت بالا، محصول خود را با پشتیبانی و تضمین کیفیت به مشتریان ارائه می‌دهد.