شاید یک مصرف کننده نهایی محصولات نرم افزاری در یک جمله به متخصص IT بگوید: “ممنون از اینکه زندگی را برای من راحتتر کردی”، اما آن متخصص می داند که زندگی خود را برای این هدف گذاشته است. 

روز ۱۵ سپتامبر روز جهانی “متخصصین فناوری اطلاعات” بر همه قهرمانان ناشناخته که برای زندگی راحتر دیگران تلاش می‌کنند، مبارک باد. اخیراً یک شرکت آی تی به نام سولار ویندز، Solarwinds، در مارس ۲۰۱۵ این روز را در تقویم ملی به این نام ثبت کرد. 

این روز را به همه متخصصان حوزه IT به ویژه همکاران گرامی در “تیم‌یار”، تبریک می گوییم.

 علاقمندان به همکاری با شرکت سافت سیستم می توانند با مراجعه به بخش استخدام ضمن آگاهی از ردیف های شغلی مورد نیاز، اقدام به پر کردن فرم های مربوطه  نمایند.

  قابلیت های جدیدی برای نسخه ۱.۱۴ “تیم‌یار بازرگانی”، “تیم‌یار صرافی”، “تیم‌یار دولتی” و “تیم‌یار صنعتی” ارائه گردید. از قابلیت های این نسخه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان لینک ماژول اقدام با ماژول پروژه ایجاد شده است.
  • ایجاد نمودار چارت سازمان به همراه تصویر افراد و وضعیت آنلاین / غیرآنلاین پرسنل
  • ایجاد قابلیت منگنه برای فایل ها به منظور لینک فایل های پیوست
 جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش اخبار نسخه ها مراجعه نمائید.
 

با توجه به اهمیت حضور در شبکه های اجتماعی مانند لینکدین، ساخت پروفایل ویژه “تیم‌یار” شروع شد. هدف از حضور در شبکه های مجازی، ارتباط مستمر با کارشناسان حوزه IT  و مدیران موفق کسب و کارهای مختلف است. امید است آشنایی بیشتر مدیران کسب و کار کشور با امکانات و توانمندیهای بی نظیر “تیم‌یار”، باعث موفقیت روز افزون آنها شود. ارتباط با “تیم‌یار” در  چند روز آینده از طریق لینکدین فراهم است و لینک آن نیز در سایت “تیم‌یار” قرار خواهد گرفت.