“تیم‌یار” در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ درخشید

25 آذر در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ “تیم‌یار” رو نمایی رسمی شد. سرکار خانم نفیسی رئیس هیات مدیره شرکت سافت سیستم روز چهارشنبه 25 اذر را «روز رونمایی رسمی تیم‌یار» نامیدند. در این مراسم باشکوه که همه مدیران و کارشناسان حضور داشتند روز به یاد ماندنی در تاریخ روزشمار “تیم‌یار” شد. جناب اقای ناقدی‌نیا، جناب اقای ایلی و سرکار خانم نفیسی این روز را به همه همکاران تبریک گفته و روزهای طلایی “تیم‌یار” را در ماه های پیش رو نوید دادند. سایر مدیران و کارشناسان نیز به نوبه خود این روز را تبریک گفتند. این مراسم که حدود دو ساعت به طول انجامید با گرفتن عکس یادگاری به پایان یافت و شروع تازه ای را برای آینده رقم زد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

حضور گرم در روزهای سرد

علاقه مندان و مشتاقان حوزه IT در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ از “تیم‌یار” استقبال گسترده ای کردند. در چهار روز نسبتاً سرد زمستانی غرفه “تیم‌یار” پذیرای علاقه مندان و صاحبنظران حوزه IT بود. شرکت های مختلفی برای معرفی و اخذ نمایندگی “تیم‌یار” برای استان های قم، مشهد، اصفهان، شیراز، گیلان و … علاقه مندی خود را نشان دادند. علاقمندی و مراجعه شرکت های تولید کنندگان نرم افزار و پرسش های بسیاری در زمینه های فنی و کاربردی قابل توجه بود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

بازدید مدیران، صاحبنظران و کارشناسان از غرفه “تیم‌یار”

طی روزهای برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ مدیران کسب و کارهای موفق در زمینه های شیمیایی، چاپ و سلولزی، مواد غذایی، نساجی، مخابرات و …. میهمانان ویژه “تیم‌یار” بودند. حضور جناب آقای دکتر امامی پیشکسوت و رئیس هیات مدیره انجمن ERP  ایران نیز هم در روز آخر نمایشگاه دیدنی بود. بررسی زمینه های همکاری و استقرار “تیم‌یار” در کسب و کارهای متفاوت موضوع عمده نشست ها بود که منجر به انعقاد قرارداد استقرار “تیم‌یار” در یک شرکت بسته بندی مواد غذایی در نمایشگاه هم شد.
 
 
 
 
 
 
 
 

کارگاه بررسی ERP در غرفه “تیم‌یار” برگزار شد.

در روزهای 23 تا 26 آذر، کارگاه شناخت ERP و نقش آن در افزایش بهره وری کسب و کار در چندین نوبت برگزار شد. این کارگاه ها با مراجعه علاقه مندان و مدعوین “تیم‌یار” برگزار شد. سیر تحول و گسترش نرم افزار های یکپارچه، ویژگی های “تیم‌یار” و ضرورت مدیریت نوین به نرم افزارهای یکپارچه از مباحث مطرح شده در این نشست ها بود.

 

 

مصاحبه تلویزیونی مدیران سافت سیستم با شبکه پنج صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

روز چهارشنبه ساعت 15 غرفه “تیم‌یار” پذیرای شبکه پنج بود. در این مصاحبه تلویزیونی که جناب آقای ناقدی‌نیا بنیان گذار شرکت سافت سیستم، پیرامون برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه الکامپ پیشنهاداتی دادند. سرکار خانم نفیسی و جناب آقای ایلی همچنین در ادامه به سوالات خبرنگاران این شبکه پاسخ دادند.

 

 

در تاریخ 94.9.24 قابلیت های جدیدی برای نسخه 1.19 “تیم‌یار دولتی”، “تیم‌یار صنعتی” و “تیم‌یار بازرگانی” ارائه گردید که برخی از تغییرات عبارتند از:

  • تحویل نسخه 1 ایجاد جریان کار طبق استاندارد BPMN
  • ایجاد گزارش ساز برای ماژول خرید

    ایجاد پاسخگوی خودکار برای پیامک

    و …

 

برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر ” ارائه قابلیت های جدید برای نسخه ۱.۱۹ تیم‌یار دولتی، صنعتی و بازرگانی ” مراجعه نمایید.
 
ورژن 1.20 “تیم‌یار” در حال آماده سازی است. تغییرات این ورژن مربوط به ماژول “تلگرام” و “مجوز” می باشد و جزئیات کامل در موعد تحویل ورژن اعلام خواهد شد.