«قصد مشترک» گروه بفپآ با حضور همه اعضاء تعیین شد.

جلسه تعیین «قصد مشترک» گروه بازاریابی، فروش، پشتیبانی، استقرار تیم یار«بفپا» روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ در سالن جلسه دفتر هماهنگی تهران برگزار شد.

این جلسه که بیش از سه ساعت طول کشید نهایتاً با مشخص شدن «قصد مشترک گروه بفپا» به پایان رسید. برگزار کننده این جلسه جناب آقای ناقدی بنیانگذار شرکت، بودند.

مهمترین موارد تشکیل دهنده «قصد مشترک» همت، همراهی، نظم، خلاقیت، شفافیت، تمامیت و رضایت مشتری بودند.

قابل ذکر است نمونه دیگری از این جلسه، سال گذشته در دفتر تولید برگزار شده بود که در مدت تعیین شده به سرانجام رسید. شور و شوق و حضور تک تک اعضای شرکت و همه سطوح سازمانی در این جلسه دیدنی بود.

امید است در سالهای پیش رو، در فضایی شفاف در تمامیت با همت، همراهی، نظم و خلاقیت و صمیمانه بتوانیم در خدمت رسانی بیشتر به این مرز و بوم در صنعت IT، پیشرو باشیم.

 

 

رییس جمهوری در نخستین نشست هم اندیشی فعالان اقتصاد دانش بنیان و نوآوری:

شرکت‌های دانش‌بنیان، علم را به زندگی و فرهنگ را به اقتصاد پیوند می زنند.

رییس جمهوری در نخستین نشست هم اندیشی فعالان اقتصاد دانش بنیان و نوآوری:

شرکت‌های دانش‌بنیان، علم را به زندگی و فرهنگ را به اقتصاد پیوند می زنند.

شرکت دانش بنیان سافت سیستم کیش، مفتخر است نتیجه چند سال تلاش و نوآوری، در حوزه IT و حاصل موفقیت در کسب و کارهای مختلف را به عنوان یک محصول دانش‌بنیان به نام “تیم‌یار” به هموطنان ارائه کند.

در همین هفته بود که نخستین هم اندیشی فعالان اقتصاد دانش بنیان در سالن اجلاس سران برگزار شد و رییس جمهوری در این هم اندیشی«دانش» را پایه اصلی ثروت، قدرت و امنیت ملی دانست و با اشاره به اهمیت گسترش شرکتهای دانش بنیان در کشور، تصریح کردند «شرکتهای دانش بنیان، علم را به زندگی و فرهنگ را به اقتصاد پیوند می‌زنند».

برای همه فعالان عرصه دانش‌بنیان به ویژه “تیم‌یار” این اتفاق نظر وجود دارد و خوشحالیم که رییس جمهوری هم تکریم اهل علم را تکریم نور در برابر ظلمت خوانده و گفته «تنها مدیریت دانش‌بنیان ثمربخش است و جامعه دانش‌بنیان نیز با احترام به علم و دانشمند شکل می گیرد و توسعه ما باید دانش‌بنیان باشد و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند با تلاش‌های خود پیشتاز فعال کردن فناوری‌های نو در کشور و جبران عقب‌ماندگی در فناوری شوند».

دکتر روحانی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، تاکید کرده با اشاره به اینکه امروز نیازمند جامعه‌ای دانش‌بنیان هستیم که علم و دانش در آن محترم بوده و مدیریت، حرکت و سخن‌ گفتن‌ها پشتوانه علمی داشته باشد، گفت: هر زمان، در هر بخشی حتی در زمینه ترویج دین از علم و دانش استفاده کردیم، سخن ما استوارتر و پایدارتر بوده و موفق بودیم و هر جا مدیریت ما در چارچوب دانش بود در مسیری درست حرکت کرده است.

دکتر روحانی با اشاره به بهبود شرایط برای شرکت‌های دانش‌بنیان جهت رشد صادرات بیشتر و رقابت در منطقه و جهان، گفت: شرط ما برای همکاری خارجی ، مشارکت در سرمایه ، فناوری و صادرات است و باید حرکت ما بر این مبنا باشد.

دکتر روحانی افزود به شرکت‌های دانش‌بنیانی که بتوانند در ایران پرچم علم و دانش را به اهتزاز درآورند، افتخار خواهیم  کرد.

در این راستا، یکی از مسئولیت های اجتماعی که “تیم‌یار” از ابتدا برای خود تعریف کرده است، «کمک به کودکان ایرانی با هدف آگاهی، رشد و شکوفایی» است و خوشحالیم در اهتزاز پرچم کشورمان نقش ارزنده ای داریم.

 

علاقمندان به همکاری با شرکت سافت سیستم می توانند با مراجعه به بخش استخدام ضمن آگاهی از ردیف های شغلی مورد نیاز، اقدام به پر کردن فرم های مربوطه  نمایند.

 

قابلیت های جدید برای نسخه ۱.۱۶ برای “تیم‌یار دولتی”، “تیم‌یار صنعتی” و “تیم‌یار بازرگانی” ارائه گردید. از تغییرات این نسخه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • ایجاد امکان درخواست خرید کالا، ذخیره و تأیید و نهایتاً ثبت فاکتور خرید
  • اضافه کردن امکانات بیشتر برای جستجوی اسناد
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش “قابلیت های نسخه ۱.۱۶ تیم‌یار” مراجعه نمائید.
 

پیرو کلاس های آموزشی تکمیلی “تیم‌یار” برای کارشناسان جدید الورود دفتر تهران، کلاس ERP برگزار شد. این کلاس در ادامه مباحث سیستمهای اطلاعاتی که در هفته گذشته مطرح شده بود برگزار گردید. سیر تکاملی ERP، ساختار ERP، مزایا، معایب و اهداف ERP و همچنین شرکتهای تولید کننده این محصول و مقایسه آنها با “تیم‌یار” از سرفصلهای مهم دوره بود.