“تیم‌یارهای” سفارشی جدید در سال  1395
 

 

“تیم‌یار” سفارشی در واقع همان نسخه سفارشی شده دیگر “تیم‌یارها” است. منظور از سفارشی به صورت دقیق اضافه شدن یک یا چند ماژول جدید برای کاربرد خاص می باشد.

“تیم‌یار سفارشی” برای کلیه شرکتها، مؤسسات، کارخانه‌ها، سازمانها و واحد های صنفی بسیار کوچک، کوچک، متوسط، بزرگ و بسیار بزرگ دارای قابلیت سفارشی سازی است. به طور مثال یکی از محصولات کاربردی، ماژول صرافی است که به همراه دیگر ماژولهای “تیم‌یار”جهت مکانیزه کردن کلیه فعالیتهای صرافی آماده بهره برداری است. از دیگر محصولات در دست پیاده سازی، ماژول آموزش است که جهت مکانیزه کردن مراکز آموزشی کاربرد خواهد داشت. تیم‌یار خرده فروشی (هایپر) و تیم‌یار پخش (پخش مویرگی) نیز از “تیم‌یارهای” سفارشی سال 1395 خواهد بود.

 

 

پیوستن شرکت بازرگانی  واردات و فروش محصولات لوازم خانگی به “تیم‌یار”
 
 
 

در هفته گذشته یک شرکت بازرگانی در زمینه واردات و فروش لوازم خانگی دمو تیم‌یار را دیدند. با توجه به انعطاف “تیم‌یار” در برآورده کردن نیازهای خاص آن مجموعه مراحل انعقاد قرارداد در حال تکمیل شدن است. این جلسه با حضور مدیران اصلی شرکت برگزار شد.

این شرکت در چند کشور شعبه دارد و در ایران هم نمایندگی انحصاری دارد. معماری “تیم‌یار”، تحت وب بودن و یکپارچه سازی کلیه فرآیندهای بازرگانی از دلایل انتخاب “تیم‌یار” توسط این شرکت بین المللی بوده است. 

 

 

 

 

پیوستن شرکت تولیدی قفل های هوشمند به “تیم‌یار”
 
 

در جریان برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ، شرکت های مختلفی از غرفه “تیم‌یار” دیدن کردند.

شرکت های تولیدی و بازرگانی زیادی هم در خلال برگزاری از غرفه “تیم‌یار” دیدن کردند. این شرکت تولیدی و بازرگانی  که در زمینه تولید قفل های هوشمند فعالیت می کند، “تیم‌یار” صنعتی را انتخاب کرده  و در مرحله انعقاد قرارداد می باشند.

 

 

 

 

در تاریخ  94.11.20 قابلیت های جدیدی برای نسخه 1.23 “تیم‌یار دولتی”، “تیم‌یار صنعتی” و “تیم‌یار بازرگانی” ارائه گردید که برخی از تغییرات عبارتند از :

  • تکمیل نسخه 2 بودجه با قابلیت اتصال حساب به مراکز و ثبت سند
  • امکان ایجاد لیست عیدی کارکنان
  • اضافه شدن امکان درج ارزش افزوده به صورت درصدی و صفر
  • بهبود سرعت قسمت های مختلف ماژول انبار

               و…

 برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر “ارائه نسخه 1.23 تیم‌یار دولتی، صنعتی و بازرگانی” مراجعه نمایید.

 

سومین جلسه دوره آموزشی ++C با هدف به اشتراک گذاری دانش در راستای ارتقای دانش فنی و بالابردن سطح اطلاعات اعضای برنامه نویس در شرکت سافت سیستم برگزار شد.

 

 

نسخه 1.24 “تیم‌یار” در حال آماده سازی است

در این ورژن تغییراتی در ساختار و شکل نمایش نوتیفای ها خواهیم داشت. توضیحات کامل در هنگام تحویل ورژن ارائه می شود.