حرفه ای ها لینکدین “تیم‌یار” را دنبال می کنند

پروفایل ویژه لینکدین “تیم‌یار” به صورت صفحه شرکتی (COMPANY PAGE) ساخته شد. لینکدین با ۳۰۰ میلیون کاربر در دنیا از جمله شبکه های اجتماعی و یک محیط کاملاً تخصصی برای برقراری ارتباطات حرفه ای در حوزه کسب و کار است. لینکدین در سال ۲۰۰۲ توسط رید هافمن تاسیس شد تیم هدایت این شرکت را مدیرانی از شرکت‌های یاهو، گوگل و ماکروسافت تشکیل داده‌اند.

کارفرمایان با استفاده از بهترین ابزارهای استخدامی که لینکدین در اختیار آنها می گذارد، می‌توانند برترین نیروهای کار را به استخدام خود درآورند و جویندگان کار هم می توانند فرصت های شغلی بسیار مناسب و مرتبطی را از طریق لینکدین به دست آورند.

علاقمندانی هم که دنبال فرصت های کاری در تیم یار هستند می توانند با دنبال کردن لینکدین “تیم‌یار” از اخبار استخدام ها و فرصت های شغلی مطلع شوند.

 

 

 

برنامه ریزی “تیم‌یار” برای حضور در نمایشگاه ۲۰۱۶ CeBIT آلمان

با توجه به چشم انداز شرکت دانش بنیان سافت سیستم کیش و معرفی “نرم افزار یکپارچه تحت وب کسب و کار تیم یار” در سطح جهانی، مدیران شرکت در صدد برنامه ریزی برای حضور در این نمایشگاه هستند.

نمایشگاه سبیت (cebit) مشهورترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات هر سال در اسفند ماه در شهر هانوفر آلمان برگزار می گردد که معروف ترین شرکت های مطرح در صنعت فنآوری، آخرین دستاورد های علمی و نیز محصولات خود را به معرض نمایش علاقمندان فناوری در سطح جهان می گذارند.

حضور “تیم‌یار” در این نمایشگاه با توجه به افتتاح دفتر اتحادیه اقتصاد و صنایع ایالت بایرن در ایران، در هفته جاری اهمیت بیشتری پیدا کرده است. وزیر صنعت، معدن و تجارت به نقل از روزنامه صنعت، بیان کردند افتتاح این دفتر می تواند محل مناسبی برای همکاری های ایران و آلمان در زمینه های مختلف شود.

 

 

ماژول تلگرام “تیم‌یار” در حال آماده سازی و تست است

اهمیت شبکه های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. تلگرام شبکه اجتماعی که عمدتاً مبتنی بر موبایل است از امن ترین شبکه های اجتماعی می باشد. تلگرام در ایران حدود ۱۴ میلیون کاربر دارد و با افزایش امکاناتی مانند ربات و کانال تلگرام در نسخه های جدیدتر، علاقمندی به این نرم افزار در حال افزایش است.

واحد توسعه ساختاری “تیم‌یار” قصد دارد در نسخه ۱.۱۸ “تیم‌یار” این ماژول را ارائه دهد. این امکان کاربران “تیم‌یار” را قادر می سازد تا بدون نصب تلگرام بتوانند از امکانات این نرم افزار، در “تیم‌یار” استفاده کنند.

اهمیت استفاده از شبکه های اجتماعی در بازاریابی نیز رو به افزایش است . مدیران می توانند در تعامل با مشتریان و همکاران موفق تر عمل کنند.

در تاریخ ۹۴.۸.۱۳ قابلیت های جدید برای نسخه ۱.۱۷ “تیم‌یار دولتی”، “تیم‌یار صنعتی” و “تیم‌یار بازرگانی” ارائه گردید.

از جمله تغییرات این نسخه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • ایجاد جریان کار داینامیک برای درخواست خرید

  •  ایجاد قابلیت RSS

برای آگاهی از قابلیت های این نسخه به خبر ارائه قابلیت های جدید برای نسخه ۱.۱۷ تیم یار دولتی، صنعتی و بازرگانی” مراجعه کنید.