مراجعین به غرفه “تیم‌یار” چه کسانی بودند؟
 
 
 

طی روزهای برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ مدیران کسب و کارهای مختلف از غرفه “تیم‌یار” بازدید کردند و دمو اولیه نرم افزار را دیدند. بررسی اولیه روی گزارشات CRM “تیم‌یار”، نشان می دهد که زمینه های کاری مشتریان عمدتاً متفاوت بوده است که می توان به صنایع شیمیایی، چاپ و سلولزی، مواد غذایی، نساجی، مخابرات، شرکت های سرمایه گذاری، فروشگاه های اینترنتی، نفت، گاز، پتروشیمی، بیمارستان ها، وزارتخانه ها، آموزشگاه ها، شهرداری ها ، استانداری ها، شرکت های آب و فاضلاب و … اشاره نمود.

استقبال مدیران و کارشناسان در زمینه های مختلف نشان می دهد که “تیم‌یار” توانسته است در اولین رونمایی رسمی خود نظر مدیران اصناف مختلف را به خود جلب کند و تحسین آنها را برای “تیم‌یار” به دنبال داشته باشد.

این موفقیت چشمگیر را به همه خانواده “تیم‌یار” تبریک می گوییم.

 

 

 

کانون سروش سیما مشاور و مجری تبلیغات “تیم‌یار” شد.

 

 

قرارداد مشاوره و اجرا تبلیغات تلویزیونی “تیم‌یار” نهایی شد. شرکت سروش سیما بیش از ده سال در زمینه مشاوره و مجری تبلیغات سابقه دارد این شرکت حدود 70 پرسنل دارد.

تبلیغات تلویزیونی “تیم‌یار” بیشتر از یک سال به طول خواهد انجامید. سوم دیماه اولین تبلیغات “تیم‌یار” به صورت آرم آگهی پخش شد. حدود یک ماه تبلیغات به صورت آرم آگهی پخش می شود . تیزرهای تبلیغاتی و برنامه های مختلف برای پخش در حال تدوین است. با شروع تبلیغات تلویزیونی “تیم‌یار” افراد مختلفی از اقصاء نقاط کشور درخواست مشاهده دمو و اطلاعات بیشتری در مورد “تیم‌یار” داشته اند.

 

 

 

تیم فوتسال “تیم‌یار” بازی خود را شروع کرد

 

اولین جلسه تمرین و بازی تیم فوتسال با اشتیاق و استقبال پرسنل دفتر تهران در سالن سرپوشیده باشگاه شقایق با حضور برخی از اعضای تیم بازاریابی و فروش و پشتیبانی شروع شد. این بازی دوستانه در نهایت با نتیجه 8 به 7 به پایان رسید.

این بازی دوستانه تاثیر بسیار خوبی در روحیه و حال و هوای همه همکاران داشت.

 

در تاریخ 94.10.09 قابلیت های جدیدی برای نسخه 1.20 “تیم‌یار دولتی”، “تیم‌یار صنعتی” و “تیم‌یار بازرگانی” ارائه گردید که برخی از تغییرات عبارتند از:

  • تحویل نسخه 2 ایجاد جریان کار طبق استاندارد BPMN
  • اضافه شدن تعجیل و شناوری در زمانهای کاری پرسنل
  • اضافه شدن بارکد به ماژول اموال
  • و …
برای آگاهی از تغییرات بیشتر لطفاً به خبر “ارائه قابلیت های جدید برای نسخه ۱.۲۰ تیم‌یار دولتی، صنعتی و بازرگانی” مراجعه نمایید.
 

نسخه 1.21 “تیم‌یار” در حال آماده سازی است. در این ورژن امکاناتی به ماژول “مجوز” و “تلگرام” اضافه می شود که لیست دقیق تغییرات پس از تحویل ورژن اعلام می شود.