ماژول فروش
 

اضافه شدن پیش‌دریافت در پیش‌فاکتور و سفارش فروش بر روی واسط کاربری GUI2:

این هفته در ماژول فروش امکانی قرار داده شده تا بتوان در پیش‌فاکتور و سفارش فروش ، پیش دریافت ثبت کرد که در دو مرحله به اتمام خواهد رسید . در مرحله اول امکان ثبت و ویرایش  پیش دریافت در سفارش فروش و  پیش فاکتور با کارت خوان ،فیش و نقد امکانپذیر شده است .همچنین  این قابلیت در حالت View ، New و همزمان با ثبت فاکتور فروش قرار داده شده است. – اسناد فیش و کارت خوان از سمت خزانه داری قابل دیدن است.
 

 

ماژول حسابداری

اضافه شدن تنظیمات پورتال مشتری:

این هفته در ماژول حسابداری امکانی برای تعیین تنظیمات پورتال فراهم شده است به طوریکه در بخش تنظیمات سیستم، تب حسابداری قسمتی برای تعیین تنظیمات مربوط به پورتال مشتری اضافه شده است. در این بخش امکان تعیین سازمان و سال مالی برای پورتال مشتریان به طور مستقل فراهم شده است.


 

ماژول صرافی

نمایش سفارشات صرافی در پورتال مشتری:

این هفته امکانی فراهم شده است که از طریق آن لیست سفارشات ثبت شده در ماژول صرافی برای هر مشتری در پورتال او نمایش داده می شود به طوری که هر مشتری تنها می تواند سفارشات مربوط به خود را مشاهده نماید و از وضعیت و جزئیات سفارش خود(خرید یا فروش ارز) مطلع شود.
 


 

 

ماژول پرسنلی

اضافه شدن امکان استفاده از دستگاه ساعت‌زنی علم و صنعت:

این هفته در ماژول پرسنلی امکان تعریف، برقراری ارتباط و استفاده از ماشین ساعت‌زنی “علم و صنعت” مدل F110  جهت ثبت زمان ورود و خروج پرسنل فراهم آورده شده است.


 

 

ماژول پیامک

ارسال پیامک تأیید از طریق پورتال مشتری:

این هفته در ماژول پیامک امکان ارسال پیامک تأیید به مشتری فراهم شده است به طوریکه اگر مشتری در پورتال خود اقدام به تغییر یا ویرایش یا درج اطلاعات تماسی خود نماید، جهت تأیید و احراز هویت مشتری از طریق پیامک یک کد امنیتی به شماره موبایل فرد ارسال می گردد و مشتری پس از دریافت و وارد نمودن آن در پورتال خود اطلاعات تماسی جدید خود را برای اعمال در پورتال تأیید می نماید.
 

 

برخی از اقداماتی که در هفته های آتی انجام خواهد شد عبارتند از:

  • اضافه شدن استهلاک پیش دریافت با عطف سفارش و پیش فاکتور در ماژول فروش
  • اضافه شدن طبقه و رشته و رسته شغلی در ماژول سازمان
  • امکان استفاده از کارت های مشتری در سفارشات در ماژول صرافی
  • ایجاد دسترسی تغییر نرخ و کارمزد در سفارش توسط مدیر در ماژول صرافی
  • تکمیل فرم حواله صرافی جدید در پورتال مشتری