آماده سازی نسخه ۱.۴۶ تیم‌یار
 

اولین نسخه تیم‌یار سال ۱۳۹۶ در حال آماده سازی می باشد و بر طبق جدول زمانبندی این نسخه بیستم فروردین ماه ارائه خواهد شد. از قابلیت هایی که در این نسخه ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  امکان مشاهده کاربرانی که یک کاربر یا گروه خاصی را در لیست مطلعین خود دارند

در ماژول مدیر سیستم در رده های کاربرها و گروه ها تبی اضافه شده است که در آن لیست کاربرانی که امکان مشاهده کاربر و یا گروه مورد نظر را در “لیست مطلعین” خود دارند، نمایش داده می شود.

به عنوان مثال تصویر زیر بیانگر این می باشد که ۷ نفر موجود در این جدول، کاربر مربوطه یعنی admin را در لیست مطلعین خود دارند.

در حال حاضر نام این رده “کاربران با دسترسی دیدن” می باشد.

این امکان تنها در GUI2 پیاده سازی شده است
 
امکان کامنت گذاری و ایجاد لیست مطلعین در صفحات ماژول ویکی
 

ماژول ویکی با ساختار جدید در نسخه ۱.۴۶ ارائه خواهد شد. از قابلیت های اضافه شده در این ماژول متحول شده، می توان به اضافه شدن امکان “کامنت گذاری” و تعیین افراد “مطلع” در صفحات ایجاد شده اشاره نمود. بدین ترتیب با ایجاد تغییر و یا اضافه نمودن کامنت در صفحه برای افراد مطلع نوتیفای ارسال خواهد شد.

در اخبار هفته های آتی بیشتر به توضیح قابلیت های اضافه شده دیگر این ماژول خواهیم پرداخت.

این ماژول تنها در GUI2 پیاده سازی شده است

 

اندروید
 
  امکان انتخاب مرورگر پیش فرض
 
در بخش تنظیمات نرم افزار اندروید گزینه ای برای انتخاب مرورگر پیش فرض اضافه شده است.
 
 

در این قسمت لیست تمام مرورگرهای نصب شده بر روی گوشی نمایش داده می شود و کاربر می تواند به دلخواه خود یکی را به عنوان مرورگر پیش فرض انتخاب نماید. پس از این انتخاب، تمامی لینک های نرم افزار در مرورگر انتخابی باز خواهند شد.