ارائه نسخه 1.43 تیم‌یار
 
نسخه 1.43 تیم‌یار طبق جدول زمانبندی روز یکشنبه مورخ 95.11.17 ارائه شد. در این نسخه علاوه بر هسته تیم‌یار، نسخه اندرویدی آن نیز ارائه شد.
 
آماده سازی نسخه 1.44 تیم‌یار
 
نسخه 1.44 تیم‌یار در حال آماده سازی می باشد و بر طبق جدول زمانبندی این نسخه اول اسفند ماه ارائه خواهد شد.
 
تعیین محدوده زمان فعالیت  کاربر
 
تاکنون امکان تعریف محدوده زمانی تنها بر اساس ساعت برای کاربران  وجود داشت. بدین معنا که مدیر سیستم می توانست تعیین نماید که کاربر فقط در یک بازه زمانی خاص مثلاً ساعت 15 تا 17می تواند فعالیت داشته باشد.
در راستای بالا بردن سطح امنیتی تیم‌یار و با توجه به الزام FTA_TSE.1.1 در پروفایل حفاظتی، جزئیات بیشتری به این قابلیت اضافه شده است. اکنون مدیر سیستم می تواند بصورت دقیق ساعات فعالیت کاربر را در هر روز هفته بصورت مجزا تعیین نماید.
 
 
کاربر خارج از این محدوده امکان وارد شدن به سیستم را ندارد. هم چنین اگر در حال استفاده از سیستم باشد در زمان تعیین شده بصورت اتوماتیک از سیستم خارج شده و امکان ورود مجدد نیز برایش میسر نخواهد بود. در تمام این حالات پیغام “زمان فعال بودن شما به اتمام رسیده است” برای وی نمایش داده خواهد شد.
 
 
هم چنین به ازای تمامی حالات فوق در رده روزنامه لاگ امنیتی مربوطه ثبت خواهد شد.
 
 
این قابلیت در رده امنیت هر کاربر، در ماژول مدیر سیستم پیاده سازی شده است و در نسخه 1.44 تیم‌یار ارائه خواهد شد.  
 
 
انتخاب UI پیش فرض کاربر توسط مدیر سیستم
 
در رده تنظیمات ماژول مدیر سیستم، امکان انتخاب نمایش UI پیش فرض قرار داده شده است. UI انتخابی در این قسمت برای همه کاربران در زمان ورود نمایش داده خواهد شد.

به عنوان مثال در صورتیکه UI جدید در این قسمت انتخاب شده باشد، همه کاربران در زمان ورود با UI جدید خواهند بود و در صورت تمایل و داشتن دسترسی، بعد از آن می توانند به UI قدیم سوئیچ نمایند. ولی در هر صورت در ورود بعدی نیز مجدداً با UI جدید خواهند بود.

این قابلیت تنها در GUI2 پیاده سازی شده است و در نسخه 1.44 ارائه خواهد شد.

 

نمایش پیغام روشن بودن CapsLock در زمان وارد نمودن رمز ورود
 
با توجه به ضرورت استفاده از حروف کوچک و بزرگ در رمزهای ورود، و به منظور رفاه بیشتر کاربران، قابلیتی اضافه شده است تا در صورت روشن بودن CapsLock پیغام مربوطه نمایش داده می شود.
 
 
 
  نمایش  اطلاعات سیستم در ماژول مجوز
 
اطلاعات سیستم (System Info) هر مجوز در قسمت دریافت فایل آن مجوز تعبیه شده است. بیشترین کاربرد این اطلاعات برای کارشناسان پشتیبانی می باشد.
 
 
 
  نرم افزار اندروید تیم‌یار
 
همزمان با نسخه 1.43 تیم‌یار، نسخه اندروید آن نیز تحویل داده شد. در زیر تصویری از نمای کلی این نرم افزار قابل مشاهده می باشد.
 
 
                                                                                                                             

 

نرم افزار اندروید تیم‌یار در مرحله تست بتا می باشد و بیشتر تغییرات آن رفع باگ های مشاهده شده و پیاده سازی پیشنهادات دریافتی می باشد.