بررسی و پیاده سازی ساختار آرشیو ماژول اقدام

 

در این هفته ماژول اقدام جهت اعمال امکان آرشیو (بایگانی) مورد بررسی قرار گرفت و این قابلیت با ویژگی های زیر به این ماژول اضافه شد:

امکان بایگانی خودکار اقدامات بسته شده بعد از مدت زمان مشخص

در قسمت تنظیمات ماژول اقدام، قابلیت “بایگانی خودکار تسک ها” اضافه شده است.

 
 

با انتخاب این گزینه پنجره زیر باز می شود که امکان تعیین تعداد روزها را دارد. بدین معنا که تسکی که بسته شده باشد بعد از N روز بصورت خودکار بایگانی می شود.

امکان بایگانی دستی اقدامات بسته شده

بعد از کامل شدن و بسته شدن اقدام به گزینه های موجود در  گزینه “بایگانی” اضافه خواهد شد.

 
با انتخاب این گزینه   ابتدا پیغام “آیا می خواهید این تسک بایگانی شود؟”  ظاهر می شود و پس از تائید آن وضعیت اقدام از حالت بسته به بایگانی تغییر می کند.
 
 

وضعیت بسته:

 
 
وضعیت بایگانی:
 
 

همانطور که مشاهده می شود تمامی محتوای اقدام با فایل های اتچ شده، لینک، اساین ها و پرمیشن ها بایگانی می شوند.

نکته حائز اهمیت این است که تسک های بایگانی شده امکان هیچ گونه تغییری را ندارند. فقط در صورت نیاز می توان لیست مطلعین و مشتریان را تغییر داد.

بازگرداندن از بایگانی

برای این کار کافیست شخصی که ادمین تسک است و یا پرمیشن ادمین دارد از گزینه های موجود در  گزینه “حذف از بایگانی”   را انتخاب نماید و تسک به حالت بسته باز می گردد.

 
 
جلسه هماهنگی با تیم برندینگ
 

در روز یکشنبه مورخ ۹۵.۰۵.۰۳  جلسه ای با تیم برندینگ و با حضور مدیر عامل محترم و کارشناسان تیم های ساختاری و کاربردی در دفتر کرج برگزار شد.

این جلسه به منظور یکپارچگی طراحی بویژه در GUI2 برگزار شد. پس از ارائه طرح های پیشنهادی توسط تیم برندینگ، طرح ها مورد بررسی قرار گرفته و کارشناسان نظرات خود را پیرامون آن ارائه نمودند.

 

آماده سازی نسخه ۱.۳۳ تیم‌یار
 

نسخه ۱.۳۳ تیم‌یار در حال آماده سازی می باشد. بر طبق جدول زمانبندی این نسخه در تاریخ ۱۷ مردادماه ۹۵ ارائه خواهد شد. برخی اقدامات انجام گرفته در این هفته به شرح ذیل می باشد:

 

ماژول پروفایل

نمایش فعال و یا غیر فعال بودن وضعیت کاربران و گروها در ماژول ها مختلف

در صورتیکه کاربری یکی یا همه ماژولهای تعریف شده برای وی غیر فعال شود، رنگ آیکون مربوط به آن ماژول در صفحه اطلاعات خصوصی کاربر در ماژول پروفایل تغییر رنگ خواهد داشت و به رنگ طوسی نمایش داده می شود.

هسته

اضافه شدن قابلیت آرشیو لینک ها

با اضافه شدن این امکان، در صورتیکه موجودیتی در تیم‌یار بایگانی شود، تمامی لینک های آن نیز بایگانی می شوند.

البته این بدین معنا نیست که موجودیت های لینک شده هم بایگانی می شوند بلکه ممکن است یک موجودیت با لینک هایش در یک ماژول بایگانی شود اما موجودیت هایی که به آن لینک شده است بایگانی نشده باشد.