نسخه ۱.۳۱ تیم‌یار چهارشنبه مورخ ۹۵.۰۴.۰۲ ارائه شد. از اساسی ترین تغییرات این ورژن می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 

 

  • تعریف بازه زمانی فعالیت برای کاربر

در بخش امنیت کاربران در ماژول مدیر سیستم بازه ای برای تعریف محدوده فعالیت کاربر قرار داده شده است. این بازه برای کاربران عادی است. بدین معنی که کاربر خارج از این محدوده امکان وارد شدن به سیستم را ندارد.

همچنین اگر در حال استفاده از سیستم باشد، در زمان تعیین شده بصورت اتوماتیک از سیستم خارج شده و امکان ورود مجدد نیز برایش میسر نخواهد بود.

 

  • چک شدن تعداد کاربران آنلاین با تعداد کاربران در مجوز

تعداد کاربران مجاز تعریف شده در مجوز کاربر قبلا با تعداد کاربران تعریف شده چک می شد و در صورت پر شدن این تعداد، اجازه تعریف کاربر جدید داده نمی شد.

در حال حاضر، این تعداد با تعداد کاربران لاگین چک می شود و در صورتی که این تعداد پر شده باشد و کاربری بخواهد لاگین کند، اجازه ورود به او نمی دهد و اگر این کاربر ادمین باشد، نشست های کاربری که قدیمی ترین دسترسی را دارد و ادمین نیست را پاک می کند و کاربر ادمین وارد می شود.

همچنین اگر کاربر معمولی وجود نداشت، از بین کاربران ادمین که لاگین کرده اند قدیمی ترین را پاک می کند.

در صورتی که مجوز نامعتبر باشد، فقط کاربر ادمین اجازه لاگین کردن دارد.

  • امکانات مانیتورینگ برای کارشناسان پشتیبانی تیم‌یار

برای مجوزها تب آمار اضافه شده است که کارشناسان پشتیبانی می توانند آخرین بک آپ سیستم، نمودار مصرف سی پی یو و حافظه یک هفته قبل را مشاهده نمایند.

ادامه پروسه انتقال ماژول های کاربردی از GUI1 به GUI2

انتقال ماژول های ایمیل، اسناد و اقدام به GUI2 در این هفته نیز ادامه داشت. بر اساس بررسی های انجام شده، انتقال این ماژول ها تا هفته سوم تیرماه به طول خواهد انجامید.

تکمیل فاز اولیه دریافت تائیدیه امنیت

فاز اولیه پروسه دریافت تائیدیه امنیت از سازمان های پدافند غیرعامل و فناوری اطلاعات ایران که شامل ارائه مستندات بود، انجام شد. نسخه اولیه این اسناد که شامل سند هدف امنیتی، توصیف مشخصات کارکردی، قابلیتها و محدوده مدیریت پیکربندی و سند راهنما می باشد پس از بررسی ها و اعمال تغییراتی، اکنون تکمیل شده و قابل ارائه می باشد که پس از ویراستاری برای سازمان های مربوطه ارسال خواهد شد.