امضا قصد مشترک تیم توسعه ساختاری
 
در جلسه ای که روز شنبه مورخ 96.03.27 با حضور اعضای تیم توسعه ساختاری برگزار شد، متن قصد مشترک مجدداً خوانده شد و سپس همه اعضا آن را امضا نمودند. امید است با عنایت خداوند بزرگ تا پایان سال 96 به این هدف مشترک برسیم.
 

 

ارائه نسخه 1.50 تیم‌یار
نسخه 1.50 هسته تیم‌یار مورخ 96.03.28 ارائه شد. از مهم ترین تغییرات ارائه شده در این نسخه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 

مدیر سیستم
 

– ثبت لاگ امنیتی برای ورودهای از راه دور (Remote Login)

به ازای هر ورود از راه دور کاربران، در رده روزنامه ماژول مدیر سیستم لاگ مربوطه ثبت می گردد. در این لاگ علاوه بر مشخص بودن اینکه این ورود از نوع راه دور  می باشد، نام و ID کاربر نیز مشخص می گردد.

 

پورتال

– اضافه شدن ابزارک (widget)در پورتال

مدیر ماژول پورتال و کاربران با دسترسی ویرایش یا مدیر روی گروه ، می توانند برای هر گروه ابزارک تعریف کنند ولی محتوای ابزارک ها در این قسمت دیده نمی شوند. هم چنین کاربران امکان تغییر ابزارک ها را در داشبورد خود ندارد. ابزارک ها بر اساس دسترسی گروه رو ماژول ها تعریف می شود.

 

– امکان حذف خودکار کاربران تایید نشده در پورتال

در تنظیمات ماژول پورتال بخشی اضافه شده است که می توان زمانی را برای حذف خودکار کاربرانی که ثبت نام آنها تایید نشده است تعریف نمود.

 

گفتگو
 
– تغییر ساختار  پیغام جدید در ماژول گفتگو در GUI2

ساختار پیغام جدید در ماژول گفتگو از حالت صفحه به پنجره تغییر کرد.

 

اندروید

– اضافه شدن لینک دانلود نسخه اندروید تیم‌یار در صفحه ورود

در صفحه ورود تیم‌یار امکانی برای دریافت نسخه اندروید تیم‌یار قرار داده شده است.

 

 

رمزنگاری عکس پروفایل

عکس پروفایل در پوشه تیم‌‌یار به صورت رمز شده ذخیره می شود و به همین دلیل دستیابی به عکس پروفایل از طریق این پوشه امکانپذیر نمی باشد.

 

– امکان انجام عملیات بر روی فایل های دانلود شده

فایل های دانلود شده نرم افزار را می توان در پوشه مربوطه موجود در تنظیمات نرم افزار مشاهده نمود. هم چنین انجام کلیه عملیات اعم از مرتب سازی، کپی، برش و … نیز برای این فایل ها تعریف شده است.

    

 

آماده سازی نسخه 1.51 تیم‌یار
نسخه 1.51 تیم‌یار در حال آماده سازی می باشد و بر طبق جدول زمانبندی این نسخه 18 تیرماه ارائه خواهد شد.