اثر راهکار دورکاری تیم‌یار

اثر، راهکار جامع دورکاری مجموعه دانش‌بنیان تیم‌یار به‌زودی به بازار نرم‌افزاری کشور معرفی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، راهکار دورکاری اثر، تازه‌ترین راهکار این مجموعه نرم‌افزاری در آینده نزدیک به بازار معرفی خواهد شد. در شرایطی که ویروس کرونا جان و سلامت بسیاری از هموطنان را تحت‌الشعاع قرار داده و تبدیل به چالشی برای سازمان‌ها و کسب‌وکارها برای بقا در بازار شده است، تیم‌یار برای کمک به ادامه مسیر حرکت و رشد سازمان‌ها و امکان ادامه فعالیت‌شان در شرایط همه‌گیری و تعطیلی‌های پی‌درپی، اقدام به تولید و معرفی راهکار جامع دورکاری اثر کرده است.
راهکار دورکاری اثر به مدیران و تصمیم‌سازان مجموعه‌های صنعتی و غیرصنعتی کشور امکان می‌دهد کلیه فرایندهای روزمره سازمان را بدون ایجاد هیچ‌گونه خلل در روال امور به شکل دورکار و با استفاده از موبایل، تبلت، لپ‌تاپ یا رایانه رومیزی مدیریت کنند. مدیریت خرید، تولید، انبار، فروش، پروژه، پرسنلی و اداری، حسابداری و مالی، بازاریابی و ارتباط با مشتریان، اسناد و مدارک، اقدام‌ها و پروژه‌ها، گفتگوی درون و برون‌سازمانی، پورتال سازمانی و درگاه‌های ارتباطی، اخبار و اطلاعیه‌ها و… همگی از طریق راهکار دورکاری اثر قابل انجامند و این راهکار نیاز به استفاده از نرم‌افزار‌های شخص ثالث را در فرایند دورکاری کاملا برطرف می‌سازد. مدیران می‌توانند با استفاده از ویجت‌ها و گزارش‌های متنوع اثر پرسنل دورکار تحت اختیار خود را به‌شکلی نظام‌مند و لحظه‌ای پایش کنند. امکان گفت‌وگوی آنلاین و ارسال صوت و اسناد درون‌سازمانی، ثبت لاگ‌های ورود و خروج و فعالیت کارکنان، امکان دریافت اسکرین‌شات فعالیت‌های کارکنان، امکان تنظیمات یادآوری عدم فعالیت با زمان‌بندی دلخواه، امکان تعریف شیفت‌های کاری منعطف و هدف‌مند، امکان نظارت بر فعالیت‌های روزانه کاربران درون سیستم دورکاری و… بخشی از امکانات راهکار دورکاری اثر است.
اثر با در اختیار داشتن همه ویژگی‌ها و برنامه‌های کاربردی سازمان‌ها چه در بخش خصوصی چه دولتی به آن‌ها کمک می‌کند بدون کم‌وکاست، امور روزمره خود را به پیش ببرند. اثر به کارکنان اجازه می‌دهد بدون مشکلاتی از قبیل عدم دسترسی به مدیران و سرپرستان، تماس با همکاران و هم‌تیمی‌ها و عدم دسترسی به اسناد مورد نیاز و… تنها با چند کلیک به هرآن‌چه موردنیازشان است، دسترسی داشته باشند و بدون مشکل به‌شکل دورکار به انجام امور روزمره خود بپردازند.
انتظار می‌رود این راهکار در آینده نزدیک رونمایی شود و در اختیار سازمان‌ها و کسب‌وکارها قرار بگیرد.