پشتیبانی

پشتیبانی کارآمد، یکی از مهمترین دغدغه ­های مشتریان هنگام انتخاب یک نرم افزار است. به همین منظور، تیمی متشکل از کارشناسان زبده، مجرب و با­اخلاق را جهت حفظ حرمت و آسایش­ خاطر مشتری دور­هم گرد هم آورده ایم. ما، پشتیبانی را مقوله­ ای مهم در بقای محصول می­­ دانیم و همواره در تلاشیم خدماتی متمایز و جدید برای مشتریان به ارمغان آوریم.

ما به صورت شبانه ­روزی پاسخگوی شما خواهیم بود.

خدمات پشتیبانی تیم یار

دریافت نظرات کاربران جهت بهبود محصول

پشتیبانی

برخی از خدمات پشتیبانی تیم یار

پشتیبانی

شما می­ توانید نقطه­ نظرات، پیشنهادات و یا نیازهایتان را با واحدپشتیبانی تیم­ یار درمیان بگذارید تا ما، در سریعترین زمان ممکن به آن­ها رسیدگی کنیم. بهبود مستمر تیم­ یار، یکی از اهداف مهم واحد پشتیبانی است.

رفع ابهامات کاربران به­ صورت تلفنی، از راه دور، حضوری

شما به محض تماس با واحد پشتیبانی می توانید به­ صورت در­لحظه جواب سوال یا ابهام خود را دریافت کنید.

در­صورتی که مشکل به­ صورت تلفنی حل نشد از طریق اتصال از راه دور مشکل بررسی می شود و در صورت نیاز، کارشناس پشتیبانی تیم­ یار در همان روز به محل مشتری جهت سرویس حضوری اعزام خواهد شد.

به روز رسـانی تیـم یار

پشتیبانی

بـازدیدهـای دوره ای

پشتیبانی

تیم­ یار همواره در حال گسترش و نوآوری است. شما می­ توانید جدیدترین امکانات و قابلیت­ ها را فقط با چند کلیک ساده داشته باشید. کارشناسان پشتیبانی جدیدترین امکانات را به اطلاع شما می­ رساند و آموزش­ های لازم را در این خصوص می دهند.

تیم پشتیبانی تیم­ یار بعد از هماهنگی با کارفرما طبق یک جدول زمان بندی از قبل تعریف شده، فعـالیت کاربران و نحوه استفاده آن­ـها از تیم­ یار را مورد بـررسی قرار می­ دهد تا مشکلات و نیازهای جـدید آن­ـها شناسـایی و برطرف گردد.

پشتیبانی
خدمات پشتیبانی تیم یار