تیم یار سرور اختصاصی استاندارد

تیم یار سرور استاندارد Standard(اختصاصی)

حوزه های کاربرد تیم یار سرور استاندارد (اختصاصی)

ماژول های تیم‌یار سرور استاندارد (اختصاصی)

ویکی-Wiki: ویکی نوعی وب‌گاه‌ است که به تمام بازدیدکنندگان، حتی گاهی بدون نیاز به ثبت‌نام در وب‌گاه، اجازه ویرایش، افزودن، یا حذف مطالب را می‌دهد که در پورتال تیم‌یار بسته به نوع سازمان، قابلیت سفارشی‌سازی بر اساس کاربران (عمومی و اختصاصی) را دارد. در حال حاضر، ویکی در تیم یار به عنوان راهنمای آنلاین با قابلیت تعریف ظاهر متفاوت به ازای بخش‌های مختلف، نمایش صفحات منتخب در پورتال مشتری قابل استفاده می باشد.

خدمات-Services (خدمات پس از فروش-After Sales Services) شامل: امکان تعریف فرمت سریال گارانتی، امکان تعریف انواع خدمات پس از فروش بر اساس قطعات محصولات، امکان تعریف الویت و نوع خدمات پس از فروش، امکان تعریف مدت زمان انجام و پرسنل برای هر خدمت، امکان تعریف انواع گارانتی برای یک محصول - مشتری و یا گروهی از مشتریان، امکان تعیین محل انجام خدمت برای هر گارانتی، امکان تعیین شرایط انقضاء گارانتی، امکان  فعال یا غیر فعال کردن گارانتی (پایان سال 1396)

بازاریابی-Marketing شامل: برنامه ریزی بازاریابی، اطلاعات و طبقه بندی اطلاعات رقبا، اطلاعات منطقه ای بازار هدف و... (پایان سال 1397)

نمابر-FAX شامل: ارسال و دریافت فکس و ارتباط خودکار با پرونده مخاطب و مشتریان و... (پایان سال 1397)

حراج- Sale شامل: فرآیند برگزاری مناقصات و مزایدات و برنامه‌ریزی آن به صورت برخط و برون‌خط (پایان سال 1397)

بانک برخط-Online Banking شامل:دسترسی سریع، آسان و مطمئن استفاده کنندگان به ماژول ها و اطلاعات آنها. ارتباط برخط همیشه و در همه جا، حتی از طریق تلفن های همراه نیز وجود دارد. (پایان سال 1397)

 

جدول قابلیت های پایه تیم یار سرور استاندارد(اختصاصی)

جدول قابلیت های پایه تیم یار سرور استاندارد(اختصاصی)
تیم یار سرور اختصاصی استاندارد
جدول قابلیت های پایه تیم یار سرور استاندارد(اختصاصی)