تیم یار نرم افزار یکپارچه تحت وب کسب و کار
آموزش

آموزش صحیح کاربران تیم یار یک امر مهم در راستای عملیاتی شدن تیم یار است. اگر در آموزش نرم افزار فاکتورهایی نظیر فرهنگ سازمانی، مشوق های یادگیری، محتوای مفید و کاربردی لحاظ شود نتیجه مطلوب که همان استفاده کارا از نرم افزار است اتفاق خواهد افتاد.

واحد آموزش تیم یار که متشکل از کارشناسان و اساتید برجسته در حوزه­ های فناوری اطلاعات، مالی و صنایع است، جدیدترین شیوه های آموزش را بر اساس سرفصل­های تدوین شده خدمت مشتریان عزیز ارائه می­ کند.

خدمات اصلی واحد آموزش تیم یار عبارتند از:

 

دوره­ های آموزش کاربری تیم یار:

بعد از استقرار تیم یار کلیه کاربران تحت آموزش قرار می گیرند تا با قابلیت­ ها و نحوه­ ی استفاده از تیم­‌یار آشنا شوند. این کلاس­ ها در قالب کلاس­ های حضوری، مالتی مدیا، وبینار و کارگاه­ های عملی انجام خواهد شد.

 

دوره­ های آموزش تخصصی تیم­ یار:

تیم­ یار برای مدیران IT، مدیران مالی و پرسنلی، دوره­ های تخصصی مربوط به ماژول­های این حوزه را بطور جداگانه برگزار می­ کند.

ماژول­ های مدیر سیستم (Admin)، مالی و پرسنلی و ... از ماژول­ های تخصصی تیم­ یار محسوب می­ شوند.

 

ارائه گواهینامه آموزشی:

پس از پایان دوره­ های آموزشی به شرکت­ کنندگان، گواهینامه تیم­ یار اعطا می­ شود. این گواهینامه از سوی آموزشگاه «بازار بورس دات کام» که از باسابقه­ ترین و معتبرترین آموزشگاه­ های کشور در حوزه مالی و مدیریتی است صادر شده و به عنوان یک مدرک معتبر در بازار­ کار و در جهت ارتقاء شغلی تلقی می­ شود.

تیم یار نرم افزار یکپارچه تحت وب کسب و کار