آموزش صحیح کاربران یک امر مهم در راستای عملیاتی شدن تیم یار است. اگر در آموزش نرم افزار فاکتورهایی نظیر فرهنگ سازمانی، مشوق های یادگیری، محتوای مفید و کاربردی لحاظ شود نتیجه مطلوب که همان استفاده کارا از نرم افزار است اتفاق خواهد افتاد.

واحد آموزش تیم یار که متشکل از کارشناسان و اساتید برجسته در حوزه­ های فناوری اطلاعات، مالی و صنایع است، جدیدترین شیوه های آموزش را بر اساس سرفصل­ های تدوین شده خدمت مشتریان عزیز ارائه می­ کند.

خدمات اصلی واحد آموزش تیم یار

دوره­ های آموزش تخصصی تیم­ یار:

تیم­ یار برای مدیران IT، مدیران مالی و پرسنلی، دوره­ های تخصصی مربوط به ماژول­ های این حوزه را به طور جداگانه برگزار می­ کند.

ماژول­ های مدیر سیستم (Admin)، مالی و پرسنلی و ... از ماژول­ های تخصصی تیم­ یار محسوب می­ شوند.

بعد از استقرار تیم یار کلیه کاربران تحت آموزش قرار می گیرند تا با قابلیت­ ها و نحوه­ استفاده از تیم­‌یار آشنا شوند. این کلاس­ ها در قالب کلاس­ های حضوری، مالتی مدیا، وبینار و کارگاه­ های عملی برگزار می شود.

 

ارائه گواهینامه آموزشی:

پس از پایان دوره­ های آموزشی، به شرکت­ کنندگان گواهینامه تیم­ یار اعطا می­ شود. این گواهینامه از سوی آموزشگاه «بازار بورس دات کام» که از باسابقه­ ترین و معتبرترین آموزشگاه­ های کشور در حوزه مالی و مدیریتی است صادر شده و به عنوان یک مدرک معتبر در بازار­ کار و در جهت ارتقاء شغلی تلقی می­ شود.

محصولات مرتبط :

پشتیبانی

استقرار

ابری

آموزش